برندسازی در شبکه های اجتماعی

We Are Creative Advertising agency

جذب آمار بازدیدکنندگان

بررسی رفتار بازدیدکنندگان و تحلیل آمار بازدید وبسایت، یکی از روش های موثر در سیاست گذاری برای آینده و افزایش کارایی وبسایت است. ارزش واقعی کلمات کلیدی زمانی مشخص میشود که رفتار کاربران وارد شده به وبسایت از طریق آن را، تحلیل کرده باشید. ممکن است عبارتی که روزانه 3 بازدیدکننده را به وبسایت شما راهنمایی کرده ارزشی به مراتب بیشتر از عبارتی با آمار 10 بازدید در روز داشته باشد.

مدیریت و یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در نتایج موتورهای جستجو دارند. بارز ترین ویژگی شبکه های اجتماعی نفوذ آن است. اگر شما به نفوذ آن دست پیدا کنید فالور های شما اطلاعات شما را به طور گسترده ای منتشر خواهند کرد که این امر باعث می شود Bing این سیگنال های مثبت را دریافت کند و همین سیگنال های مثبت در دراز مدت نتیجه مطلوبی در بر خواهد داشت.

برندسازی در شبکه های اجتماعی

برند سازی در شبکه های اجتماعی به بیان رسا، شاخه ای از بازاریابی اینترنتی است که در آن افراد، بازاریابان و صاحبان کسب و کار، با استفاده از شبکه های اجتماعی متعدد سعی در شهرت آفرینی، افزایش و همه گیر کردن نام تجاری و پیام تجاری خود دارند تا بدین منظور به سود و درآمد زایی بالا دست یابند. هدف بازاریابان در شبکه های اجتماعی این است که بتوانند از پر جمعیت ترین پاتوق های آنلاین، کسب و کار خود را رونق بخشند و نام تجاری خود را بر سر زبان ها بیندازند.

تامین و تولید محتوا شبکه های اجتماعی

هر بلاگر هم زمان که در حال تولید محتوا برای وبسایت است، می بایست در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت داشته باشد. بدین منظور باید مشخص کرد که کدام یک از شبکه ها با کسب و کار شما سنخیت دارند و برای هر کدام می بایست چگونه محتوایی ایجاد کرد.
هر شبکه اجتماعی دارای پتانسیل ها، امکانات و کاربران خاص خود است که می بایست، با توجه به این ویژگی ها در آن ها مطالبی به اشتراک گذاشت تا بهترین بازخورد و نتیجه را دریافت کرد.

معرفی و اهمیت برندسازی در شبکه های اجتماعی


همیشه باید بیاد داشته باشید که تا جایی حضور نداشته باشید، کسی شما را نخواهد شناخت و تا سخن نگویید کسی شما را نخواهد فهمید. بنابراین برای اینکه در جمعیت چند صد میلیونی مخاطبین مجازی، بتوانید شهرتی پیدا کنید باید، بتوانید در میان آن ها حضور موثر داشته باشید. زمانی که شما به آموزش، انتشار اخبار مرتبط با کسب و کار و اخبار شرکت خود، می پردازید، کاربران حضور شما را درک کرده و چه بسا به شما و کسب و کارتان علاقه پیدا کنند. بدین صورت زمانی که شما دائما در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید، آن ها فعالیت شما را درک کرده و چه بسا منتظر به روز رسانی های شما باشند. این کار موجب می شود که روند برندسازی شما بسیار سریع تر انجام شود و مخاطبین خاص خود را بیابید.
زمانی که شما در اجتماع شروع به فعالیت می کنید و با مخاطبین وارد ارتباط سازنده می شوید، آن ها به شما بیشتر اعتماد می کنند.
برای اینکه مخاطبین را به خود وفادار کنید و نسبت به برندتان آنان را متعصب کنید، باید در آن ها اعتماد آفرینی کنید. طبق تحقیقاتی که در آمریکا صورت گرفته 53 درصد از افرادی که برندی را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند به آن ها نیز وفادار ترند. علاوه بر این در تحقیقی جالب تر محققان به این دست یافتند که افرادی که برندی را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال می کنند به آن وفادار تند.
شاید یکی از دلایل این امر این باشد که دامنه ی ارتباطات در شبکه های اجتماعی نسبت به دنیای واقعی بیشتر است. پس بهترین راه برای وفاداری، ارتباط با مشتری ها، شناخت آن ها، و ایجاد اعتماد و کمک به آن هاست. پس همین حالا به فکر برند سازی خود در سوشال مدیا باشید.
اگر تا کنون توانسته اید در شبکه های اجتماعی، موثر واقع شوید، مطمئن باشید یک کامنت یا حتی لایک شما هم بی تاثیر نخواهد بود. زمانی که کارتان را به خوبی انجام دهید و چنان که باید مشتری را از کانال های متفاوت بشناسید و نیازهایش را بررسی کنید و به تولید محصول و خدمات متناسب با نیازهایش بپردازید، و بعد از این، محصول را به وی بنمایانید، قطعا می توانید از وی خریداری برای خود درست کنید که البته در چنین موقعیتی، کاربر بسیار خرسند خواهد بود که کسی، به نیازهایش توجه کرده و از این رو می توان با مدیریت موثر ارتباط با وی، او را برای همیشه ، ارادتمند برند خود کنید.
اگر بخواهید یک روز صرف کنید تا پیام تجاری تان را به صورت رو در رو به کاربران دنیای واقعی بگویید، قطعا روز دومی برایتان وجود نخواهد داشت چرا که یا خسته می شوید، یا نا امید! و یا اینکه از پس هزینه های استخدام بازاریاب بر نخواهید آمد!
اما در شبکه های اجتماعی اگر هفته ای 10 ساعت وقت بگذارید به بهترین شکل می توانید پیام های خود را به گوش مخاطبین اصلی تان برسانید. از این رو متوجه می شوید که بدون هیچ هزینه ی اضافی نظیر، استخدام بازاریاب، هزینه چاپ و حتی زمان به بهتریت نتایج دست خواهید یافت.

مشـــاوره رایــگان متخصصیــن

031-36640690