بازاریابی محتوا و موتورهای جستجو SEO

We Are Creative Advertising agency

تبلیغات کلیکی Google Adwords

تبلیغات کلیکی در واقع یکی از مهم ترین و موثرترین سرویس های گوگل است. شاید تا کنون هنگام جستجو در موتور جستجوی گوگل مشاهده کرده باشید که برخی از سایت ها به صورت واضح و مشخص، توسط گوگل در اولین صفحه از نتایج جست و جو نشان داده می شود. این سایت ها در واقع از سرویس تبلیغاتی گوگل به نام گوگل ادوردز (Google Adwords) یا تبلیغات کلیکی استفاده می کنند. به طور کلی تبلیغات در گوگل اولین شاه راه درآمد زایی است که شما می توانید با تبلیغات کلیکی به راحتی به آن دست یابید.

افزایش رتبه سایت در گوگل SEO

به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، سئو در نظر می گیرد که موتورهای جستجو چگونه کار کرده و مردم برای چه چیزی جستجو می کنند.در واقع در این استراتژی مشخص می شود که کلمه جستجویی و یا عبارتی که در موتورهای جستجو سرچ می شود، چگونه از طرف مخاطبین انتخاب می شوند و آن ها ترجیج می دهند به دنبال چه باشند.

تحلیل و طراحی معماری سایت

معماری خاص وبسایت، کاربر را به هدفش نزدیک تر می نماید و از پیش با تشخیص نیاز او در صفحه ای که وارد شده است راهکارهایی  برای کمک و راهنمایی هر چه بیشتر پیشنهاد می کند. برای مثال در صفحه ی اصلی سایت ما منوها و تمام مطالب و لینک های مفید در نگاه اول در دید و دسترس کاربران قرار گرفته است و آنها می توانند به راحتی با کلیک بر روی هر کدام  به صفحه مورد نظر هدایت شده و در آنجا با طراحی های متفاوت و کاربردی مواجه شوند، که کاربر را در رسیدن به موضوع و مطلب مورد نظر خود یاری میکند.

آنالیز و تولید محتوای دیجیتال

بازاریابی محتوا به تولید، ایجاد و طراحی انواع محتوای دیجیتالی به منظور افزایش مشتری و نگهداری آن ها اطلاق می شود. این محتوا می توانند در انواع مختلفی نظیر اخبار، ویدئو، مقالات سفید، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافیک، مطالعات موردی، راهنمایی های موردی، پرسش و پاسخ ، عکس و حتی  فایل های صوتی باشد.

مشـــاوره رایــگان متخصصیــن

031-36640690