مشاوره بازاریابی

We Are Creative Advertising agency

بازاریابی (Marketing) چیست؟


 بازاریابی یا مارکتینگ مجموعه فعالیت ها و فرایندهایی است که برای ساختن، انتقال دادن و تبادل پیشنهادات کسب و کار انجام می شود که این فرایندها، برای یک محصول یا خدمت اجرا می شود. در واقع بازاریابی، دعوت از یک مشتری برای بازدید از سایت با آرزوی خرید او نیست. مشتریان به صورت تصادفی جذب تبلیغات نمی شوند و به صورت تصادفی نیز خرید نمی کنند. داشتن یک استراتژی منطقی برای جذب مشتری، عضو اصلی برنامه بازاریابی یک کسب و کار است.


مشاوره بازاریابی چیست؟

امروزه مدیران شرکت ها نیاز به دانش ، مهارت و تخصص بازاریابی و بکار بستن این شیوه ها را بیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات یک مشاور بازاریابی کاملاً بدیهی بنظر می رسد ولی متأسفانه این روزها هر قدر ضرورت استفاده از مشاوران بازاریابی بیشتر می شود پندارها و برداشت های نادرست از حرفه مشاوره بازاریابی نیز افزایش می یابد . برخی ، مشاوره بازاریابی را به معنی مشاوره با تیم بازاریابی شرکت و استفاده از نظرات آنها می دانند . برخی دیگر مشاور بازاریابی را در حد یک مدیر بازاریابی می دانند و فکر می کنند اگر یک مدیر بازاریابی خوب استخدام کنند در واقع یک مشاور بازاریابی هم دارند. عده ای هم فکر می کنند مشاوره بازاریابی به معنی خواندن چند کتاب در این زمینه و شرکت در دوره های بازاریابی است. در بهترین حالت بعضی ها مشاور بازاریابی را با اساتید دانش بازاریابی اشتباه می گیرند و استفاده از توصیه های آنها را بمعنی مشاوره می دانند در حالیکه یک مشاور بازاریابی خیلی برتر و بالاتر از این موارد است. مشاور بازاریابی فردی است که دانش و تجربه زیادی در رشته هایی مختلف دارد و برای حل مشکلات مربوط به تجارت های مختلف آنها را با صاحبان کسب و کار به اشتراک می‌گذارد.

  مشاور بازاریابی یا مشاور دیجیتال مارکتینگ، دربهینه سازی و هدفمندی فعالیت های بازاریابی و تبلیغات تاثیرگذار است و کسب درامد شما را چندین برابر می کند.


مشاوره بازاریابی چیست؟ چگونه انجام می شود؟

مشـــاوره رایــگان متخصصیــن

031-36640690