تبلیغات در اینستاگرام

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

علاوه بر ساختن پروفایل اینستاگرام، برندها باید با گذاشتن پست های منظم در پیج خود تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند و با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام محصولات و خدمات خود را به مخاطبان خود انتقال دهند. اینستاگرام با داشتن 800 میلیون کاربر فعال در ماه که 60 درصد آنها زیر 30 سال سن دارند یک پلت فرم قوی برای ارتباط با مخاطبان و معرفی برند به مجموعه بسیار زیادی از افراد است.

بیشتر از 2 میلیون شرکت در سراسر دنیا از تبلیغات اینستاگرام برای برقراری ارتباط با مخاطبان، درگیر کردن آنها و معرفی محصولات خود استفاده می کنند. اگر کسب و کار و یا شرکت شما نیز آمادگی پیوستن به اینستاگرام و استفاده از تبلیغات آن را دارد در این مطلب می توانید همه آن چیزهایی که باید بدانید را بخوانید.

انواع تبلیغات اینستاگرام

اینستاگرام 4 نوع تبلیغات ارائه می دهد: عکس ها، فیلم ها، کروسل ها و استوری ها

همگی این تبلیغات بصورت یکپارچه در بخش خوراک اینستاگرام (همون صفحه اول اینستاگرام هنگامی که آن را باز می کنیم) و در قسمت استوری ها بصورتی که کاملا کاربرپسند باشد به مخاطبان نشان داده می شود. این تبلیغات با قسمت تبلیغات فیسبوک هم ادغام شده اند، بنابراین با اتصال پیج خود به پیج کسب و کار فیسبوک خود می توانید آمارو ارقام خوبی استخراج کنید.


تبلیغات عکس

تبلیغات عکسی به کسب و کارها این اجازه را می دهد که توضیحات و محصولاتشان را از طریق تصاویر به نمایش بگذارند. اگر شما آمادگی کامل برای تولید محتواهای بصری دارید پلتفرم اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را با گسترده ی بیشتری از افراد به اشتراک بگذارید. می توانید از مخاطبان خود بخواهید که تجربه ی استفاده از محصولات شما را با دیگران به اشتراک بگذارند و یا می توانید با پست های مختلف مخاطبان خود را به چالش بکشید و از نتایج به دست آمده در انجام تبلیغات خود استفاده کنید.

 

instagram-advertising

تبلیغات ویدیوئی

هیچ شکی وجود ندارد که تاثیر ویدئو بر مخاطبان غیرقابل چشم پوشی است. مدت زمان تماشای ویدئو در اینستاگرام هرساله 80 درصد افزایش می یابد. تعداد ویدیوهای ارسال شده در سال 2017 در مقایسه با سال 2016 4 برابر بیشتر بوده است. این آمار نشان می دهد که برندها باید از توانایی فرمت محبوب ویدیو برای جذب کاربران استفاده کنند.


تبلیغات کروسل

تبلیغات کروسل به کاربران اجازه می دهد تا از طریق یک سری تصاویر و یا فیلم هایی که بصورت سری و پشت سرهم نمایش داده می شوند بهتر با خدمات و محصولات و یا موضوعاتی که تمایل داریم درباره ی آنها صحبت کنیم آشنا شوند. تبلیغات کروسلی برای برندی که می خواهد تنوع محتوای خود را به نمایش بگذارد مانند شرکت های مواد غذایی و مد مناسب است.


تبلیغات استوری

تبلیغات استوری اینستاگرام تبلیغات تمام صفحه ای هستند که به کاربران در بین سایر استوری هایی که مربوط به افرادی هستند که دنبال می کنند نمایش داده می شود. 300 میلیون کاربر اینستاگرام روزانه استوری های اینستاگرام را مشاهده می کنند و بدین وسیله می توان به تعداد وسیعی از مخاطبان با استفاده از استوری خود دست پیدا کنید. همانند سایر فرمت های تبلیغاتی اینستاگرام، می توان مخاطبان مورد نظر را هدف قرار داد و انتخاب کرد که اکثر آنها تبلیغات استوری شما را ببیند. به این دلیل که زمان نمایش استوری های اینستاگرام بعد از 24 ساعت به پایان می رسد این نوع تبلیغات برای به اشتراک گذاشتن محتواها و تبلیغات مدت محدود مناسب هستند و تبلیغ کنندگان می توانند از تمامی ویژگی های استوری اینستاگرام مانند اضافه کردن فیلتر چهره، جلوه های تصویری و متن برای ایجاد تبلیغات سرگرم کننده و خلاق استفاده کنند. استوری ها به شما اجازه می دهد که تبلیغاتی مشابه پست های معمولی اینستاگرام در فرمت فیلم و عکس بسازید و در آن لینک وبسایت یا هر لینک دیگری را به صورت فراخوانی که از پایین به بالا کشیده می شود و مستقیم لینک مورد نظر را باز می کند قرار دهید.

 

 instagram-advertising4

 

 

بیشتر بدانید:


دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی آنلاین چیست؟

اهمیت اینستاگرام در کسب و کار

تاثیرات رسانه های اجتماعی در بیزینس


 

نحوه ی تبلیغ در اینستاگرام با استفاده از فیسبوک

برای ساختن تبلیغات در اینستاگرام، شما ابتدا باید پیج اینستاگرام خود را به یک صفحه کسب و کار فیس بوک وصل کنید که به شما اجازه می دهد تا از مدیریت تبلیغات فیس بوک استفاده کنید. مدیریت تبلیغات به شما اجازه می دهد که تبلیغاتی که میسازید در هر دو شبکه ی فیسبوک و اینستاگرام منتشر کنید و همچنین می توان مخاطبان و سایر ویژگی ها را سفارشی سازی کرد و نحوه ی انجام تبلیغات و بازخوردها را مشاهده کرد. اگر تاکنون پیج فیسبوک برای کسب و کار خود نساخته اید همین الان اقدام به ایجاد آن کنید و از طریق آموزش زیر پیج فیسبوک خود را به پیج اینستاگرام متصل کنید :

 

نحوه ی اتصال پیج فیسبوک به مدیریت فیسبوک

1. به این لینک مراجعه کنید.

2. بر روی Create Account کلیک کنید.

3. یک نام برای کسب و کار خود وارد کنید، صفحه اصلی را انتخاب کنید و نام و آدرس ایمیل کسب و کار خود را وارد کنید.

4. با وارد کردن بقیه فیلدهای مورد نیاز، بقیه مراحل را ادامه هید.

5. یاد بگیرید چگونه افراد را به مدیریت کسب و کار اضافه کنید.


پس از انجام این کار، می توانید حساب اینستاگرام خود را به مدیریت کسب و کار فیسبوک خود پیوند دهید:

1. به این لینک مراجعه کنید.

2. در سمت چپ صفحه بر روی Business Settings > Instagram Accounts. کلیک کنید.

3. بر روی Claim New Instagram Account کلیک کنید.

4. نام کاربری و پسورد خود را وراد کنید و سپس بر روی Next کلیک کنید.

5. برای تأیید یک یا چند حساب تبلیغات خود برای استفاده از حساب اینستاگرام، کادر کنار هر حساب تبلیغات را علامت بزنید و بر روی Save Changes کلیک کنید.

هم اکنون اینستاگرام و فیس بوک خود را برای تبلیغات آماده کرده اید.


همراهان عزیز اگر در مورد برندسازی در شبکه های اجتماعی نیاز به مشورت دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با نحوه ی کار گروه اختصاصی آشنا شوید همچنین برای بهره مندی از تجارب مشاوران ما، می توانید با شماره 09135900970 تماس گرفته و برندینگ خود را در مسیر درستی پیش ببرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn