طراحی گرافیکی بیلبورد در اصفهان

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

با وجود این که بسیاری از صاحبان کسب و کارهای مختلف این روز ها تمایل دارند تا با استفاده از ابزار دیجیتال مارکتینگ به معرفی برند خود بپردازند، ولی برخی از روش های سنتی تبلیغ مانند بیلبورد همچنان نیز تاثیر زیادی برای معرفی برند و محصولات شما دارند. در شهرهای بزرگ، ترافیک و شلوغی یکی از چالش های بسیاری از سران محسوب می شود، اما هنگامی که بحث استفاده از تبلیغات بیلبوردی به میان می آید، این شرایط شبیه فرصت شگفت آور برای شما است. شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و با استفاده از طراحی گرافیکی بیلبورد خود مردم را به خود جذب نمایید.

 

Billboard-design

 

بیشتر بدانید:


چگونه برند سازی کنیم 

طراحی و چاپ ژورنال تبلیغاتی


طراحی گرافیکی بیلبورد یعنی چی؟ 

طراحی گرافیکی بیلبورد به نوعی یک طراحی در مقیاس بزرگ است. هدف از این شیوه تبلیغاتی این است که توجه افرادی که در مسیرهای مختلف هستند را به خود جلب کرده و تاثیر مثبتی روی آنها بگذارید. به دلیل این که از این نوع تبلیغ معمولا در بزرگراه ها استفاده می شود، مهم است که طرح گرافیکی جذاب بوده و متن خوانایی کامل داشته باشد. این روش تبلیغات خیلی موثر است و همچنان افراد زیادی به دنبال استفاده از فرصتی هستند تا بتوانند با کمترین هزینه از تبلیغات بیلبوردی استفاده نمایند. برای موفق بودن در این شیوه تبلیغات، علاوه بر این که باید به محل بیلبورد توجه داشته باشید، باید سعی کنید از یک طراحی گرافیکی بیلبورد خاص استفاده نمایید تا در کمتر از 6 ثانیه بتواند کاربر را مجذوب نماید.


در طراحی گرافیکی بیلبورد باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در این قسمت بر اساس تجربه ای که تیم طراحی گرافیکی بیلبورد اختصاصی دارد، نکاتی را بیان می کنیم که با استفاده از آن بتوانید از هزینه ای که می کنید بیشترین بازده را دریافت نمایید. یعنی به هدف نهایی خود یعنی تشویق کاربر برای خرید و استفاده از محصولات شما و تبدیل شدن آن به مشتری، برسید.

 

Billboard-design1

هرچه کمتر بهتر! 

برای موثر بودن تبلیغات بیلبوردی، شما باید در زمانی کمتر از 6 ثانیه توجه مخاطب را به خود جلب کنید. پس کاری کنید از تعداد کلمات کم و حتی الامکان کلیدی استفاده کنید تا خیلی سریع و واضح شعار تبلیغاتی خود را به افراد انتقال دهید. بر اساس تجربه ای که وجود دارد، حداکثر از 9 کلمه برای طراحی گرافیکی بیلبورد استفاده کنید.


از یک داستان تصویری استفاده کنید.

این روزها بیشتر افراد ترجیح می دهند تا محتوای شما را از طریق عکس و فیلم دنبال کنند. پس بهتر است که یک استراتژی منحصر به فرد برای طراحی گرافیکی بیلبورد خود داشته باشید. باز هم تجربه نشان داده است که بهتر است از یک عکس برای بیان داستان برند خود استفاده کنید به جای استفاده از طرح های پیچیده و در هم، که موجب گمراهی مخاطب می شوند. از طرف دیگر باید حتما در نظر داشته باشید که از لوگو و نام برند خود به نوعی در طراحی گرافیکی بیلبورد استفاده کنید تا کاربر با نگاه کردن به آن به سرعت با نام برند شما آشنا شده و مهمتر از آن در خاطرش باقی بماند. دلیل اهمیت انجام این کار هم این است که افراد خیلی راحت تر یک ماجرا و داستان را به خاطر می سپارند.

 

Billboard-design2


زیبایی در سادگی است. 

اگر بخواهید در طراحی گرافیکی بیلبورد خود از همه چیز در خلاقانه ترین حالت ممکن استفاده کنید، به احتمال خیلی زیاد مخاطب خود را از دست می دهید. تبلیغات بیلبوردی باید هوشمندانه و در عین حال ساده طراحی شوند، تا مخاطب با یک نگاه به آن هم جذب ایده شما شود و هم اینکه به راحتی پیام شما را دریافت کند.


انتخاب سایز درستی داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که همه المان هایی که در طراحی گرافیکی بیلبورد استفاده شده اند همگی به اندازه ای بزرگ باشند که پیام خود را به درستی انتقال دهند. از فونتی برای متن استفاده کنید که به راحتی توسط افراد از راه دور قابل خواندن باشد. هنگام طراحی گرافیکی به نکاتی مانند فاصله بین حروف، کلمات و ... باید توجه زیادی شود.


لوگوی خود را خیلی بزرگ نکنید. 

بین طرحی که برای طراحی گرافیکی بیلبورد خود استفاده کرده اید و لوگوی برند، باید تعادل وجود داشته باشد. لوگو شما نباید خیلی بزرگتر از طرح شما باشد. به طور کلی چیزی حدود یک هشتم از سایر بیلبورد برای جایگذاری لوگو ایده آل است. مگر این لوگو شما همان طرح اصلی باشد که برای طراحی گرافیکی بیلبورد استفاده شده است.


ترکیب رنگ یکسان استفاده کنید. 

یکی از روش هایی که با استفاده از آن می تواند توجه مخاطب را به خود جلب کنید، این است که از رنگ های جذاب استفاده کنید. اما توصیه ای که ما به شما داریم، این است که همیشه استفاده از رنگ های پر رنگ و جیغ نمی تواند کاربر پسند باشد. بهتر است که از رنگ هایی استفاده کنید که با رنگ لوگوی شما همخوانی داشته باشد و البته در عین حال یک هارمونی خاص بینشان برقرار باشد.

 

زمانی که شما استفاده از تبلیغات بیلبوردی را انتخاب می کنید، باید خیلی زیاد حرفه ای به نظر برسید. پس باید اطمینان حاصل کنید تمام پارامترهایی که برای طراحی گرافیکی بیلبورد شما استفاده شده اند، مانند طراحی، چاپ، محل تبلیغ و ... در بهترین حالت خود هستند. در آژانس اختصاصی، متخصصان ما تلاش می کنند تا با استفاده از یک تفکر استراتژیک و خلاقانه، نام برند شما را با استفاده از طراحی گرافیکی بیلبورد زنده نگهدارند. ما می دانیم که سه پارامتر سازگاری، خلاقیت و هدفمند بودن یک شیوه تبلیغاتی موجب معرفی مطلوب برند شما و در نتیجه افزایش محبوبیت خدمات و محصولات کمپانی شما می شود. ما برای هر مشتری طرحی را ایجاد می کنیم، که اطمینان داشته باشیم به وسیله آن، پیام صاحب کمپانی به راحتی به مخاطبین به درستی انتقال داده می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn