طراحی ست اداری و اوراق کاری در اصفهان

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برای داشتن یک برندینگ موفق شما تنها به یک وب سایت و شبکه اجتماعی نیاز ندارید. برای این که شما بتوانید خود را همواره در ذهن مخاطب نگه دارید، باید یکپارچگی در تمام زمینه های کاری شما وجود داشته باشد. طراحی ست اداری و اوراق کاری یکی از کارهایی است که باید در حوزه برندینگ حتما به آن توجه داشته باشید.


بیشتر بخوانید:


• نکات طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی موفق
• طراحی کارت ویزیت
• لوگوتایپ چیست؟طراحی ست اداری و اوراق کاری به چه کاری می آید؟


برای داشتن یک دفتر کار زیبا با بهترین طراحی ست اداری و اوراق کاری، میزان بزرگ بودن دفتر و یا کمپانی شما چندان اهمیت ندارید. چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که از امکانات موجود چگونه بهترین استفاده را ببرید. برای این که شما بتوانید مشتری را تحت تاثیر قرار دهید باید به گونه ای در طراحی ست اداری و اوراق کاری بازتابی از نحوه کار خود را قرار دهید. به این ترتیب است که مشتری با نگاه کردن به کوچک ترین چیزها هم می تواند متوجه پرسونال برندینگ ، هدفمندی و ارزش قائل بودن شما برای مشتری شود.


چه عناصری شامل طراحی ست اداری و اوراق کاری می شوند می شوند؟

  • سربرگ در سایزهای مختلف
  • پاکت
  • کارت ویزیت
  • دفترچه یادداشت
  • برچسب سی دی
  • و....

 


طراحی سربرگ برای طراحی ست اداری و اوراق کاری :


شما برای برقرای ارتباط با سایر ادارات، افراد و ... نیاز به برگه ی ویژه دارید که انحصارا برای شرکت شما طراحی شده باشد. این برگه شامل یک طرح گرافیکی می شود که معمولا در آن از لوگوی شرکت شما برای ماندن در ذهن مخاطب نیز استفاده می گردد. این سربرگ در سایز های A4 و A5 معمولا طراحی می شود. از جمله سایر پارامترهایی که برای طراحی سربرگ باید مورد استفاده قرار گیرند عبارت هستند از :


تاریخ، شماره تلفن (شرکت و همراه)، تاریخ، آدرس، ایمیل، آدرس سایت و ...


طراحی پاکت ویزیت برای طراحی ست اداری و اوراق کاری :

برای این که بتوانید سربرگ خود را در پوشه ای قرار دهید می توانید از پاکت های اختصاصی خود استفاده کنید. سایز این پاکت ها بستگی به سایز سربرگی دارد که طراحی شده است. استفاده از این پاکت ها نشان دهنده حرفه ای بودن شما در کار است که بدون شک دارای تاثیر مثبت در دید مخاطب است. طراحی این پاکت می تواند ساده باشد و یا بنا بر درخواست شما شامل مواردی مانند جای تمبر باشد.


طراحی کارت ویزیت برای طراحی ست اداری و اوراق کاری :

شما می توایند خودتان سایز و جنس کارت ویزیت را انتخاب کنید اما این که چه طرحی با توجه به نوع کسب و کار شما برایتان مناسب است را می توانید به ما بسپارید. متخصصان ما در آژانس تبلیغات اختصاصی با بررسی هایی که در زمینه میدان رقابت کاری شما انجام می دهند طرحی را برای شما انتخاب می کنند که اولا منحصر به فرد بوده و ثانیا نمایان گر اهداف شما باشد.


بیشتر بخوانید:


• نمونه هایی برجسته از بهترین طرح های لوگو و آرم
• طراحی مونوگرام
چه مورادی باید در طراحی ست اداری و اوراق کاری مورد توجه قرار گیرد؟

در تمام مواردی که به عنوان ست اداری خود انتخاب می کنید باید به گونه ای هماهنگی وجود داشته باشد. برای رسیدن به این هدف شما باید از یک قالب و تم رنگی استفاده کنید و همچنین برای نوشتن در طراحی ها از یک فونتی استفاده کنید که سازگار با سایر نوشته های شما باشد. برای عبارت هایی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند از فونت بزرگتر استفاده کنید تا مورد توجه کاربر قرار گیرند. به این ترتیب چشم کاربر به یکنواختی ست اداری شما عادت کرده و همواره شما را با آنها یاد می کند. اگر قصد استفاده از لوگوی خود را در طراحی ست اداری و اوراق کاری خود دارید، باید رنگ بندی متناسب با لوگو انتخاب شود.

توجه داشته باشید که با انتخاب رنگ مناسب، می توایند به نوعی برندینگ احساسی انجام دهید چرا که حس خاصی را به کاربر خود القا می کنید. مسئله دیگری که وجود داد جنس کاغذی است که انتخاب می کنید. از آن جایی که کارت ویزیت شما در دسترس بسیاری از افراد است پس بهترین است با کیفیت ترین جنس برایش در نظر گرفته شود. معمولا کارت ویزیت از جنس لمینیت مورد علاقه افراد بیشتری است.

همراهان عزیز اگر در مورد طراحی ست اداری و اوراق کاری نیاز به مشورت دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با نمونه کارهای گروه اختصاصی آشنا شوید همچنین برای بهره مندی از تجارب مشاوران ما، می توانید با شماره 09135900970 تماس گرفته و برندینگ خود را در مسیر درستی پیش ببرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn