شرکت برندینگ|شرکت تبلیغاتی| شرکت مشاوره بازاریابی و تبلیغات

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نام برند شما، یکی از ارزشمند ترین دارایی های زندگی شماست. در واقع این نام نمادی از کاری است که انجام می دهید و مردم و مخاطبان شما می توانند با استفاده از این نماد شما را به خاطر داشته باشند. همه کمپانی ها و شرکت ها، رویای داشتن یک بازار کاری موفق را دارند اما این مسیر، نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و وقت و انرژی زیادی دارد. بنابراین این موضوع، چیزی نیست که شما بتوانید یک شبه به آن دست پیدا کنید. اما اگر شما گام های این مسیر را به درستی طی کنید می توانید از مزایای بی شمار آن بهره ببرید.


چرا باید از یک شرکت تبلیغاتی کمک بگیریم؟

داشتن یک نام تجاری (Brand) به همان میزان برای شرکت های کوچک دارای اهمیت است که برای کمپانی های بزرگ اهمیت دارد. بر اساس بررسی هایی که انجام شده است، مردم تمایل دارند از شرکت های کوچک استفاده کنند چرا که این گونه شرکت ها بدون وابستگی مشغول به فعالیت هستند بنابراین اگر فکر می کنید که بیزینس کوچکی دارید، نباید از داشتن نام تجاری غافل شوید. بسیاری از کمپانی ها می دانند که داشتن یک نام تجاری خوب از عوامل اصلی یک تجارت موفق است اما بسیاری از این افراد نمی دانند چرا! برندینگ موفق تنها بستگی به لوگو و شعار تجاری شما ندارد بلکه شما باید سعی کنید این مفهوم را در قلب تجارت و فعالیت های کاری خود قرار دهید.


با استفاده از نام تجاری خود باید بتوانید تعریفی از خدمات کمپانی تان، کارکنان و مخاطبان تان ارائه دهید. بنابراین با استفاده از این کار شما می توانید از مفهوم برندینگ به نفع کسب و کار خود استفاده کنید. بنابراین با استفاده از یک برندینگ موفق می توانید مخاطبان را در ارتباط با خود نگه دارید و به این وسیله بیشترین میزان بهره برداری را از سرمایه خود داشته باشید.

برای برندسازی محصولات یا خدمات تان نیاز به کمک گرفتن از شرکت های مشاوره برندینگ دارید. آژانس برندسازی اختصاصی ، با بهره مندی از افراد متخصص و کارآزموده در تمامی این سال ها توانسته عملیات برندینگ افراد و سازمان های زیادی را انجام دهد.


در این مقاله ما به معرفی مهم ترین نکاتی می پردازیم که با استفاده از آنها می توانید به کمک یک آژانس تبلیغاتی، برندینگی موفق برای تجارت خود داشته باشید. قبل از آن بهتر است از بهترین نمونه های کمپین تبلیغاتی برتر و موفق جهان آگاهی داشته باشید تا از ایجاد کمپین تبلیغاتی غافل نشوید.


چگونه یک شرکت برندینگ را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک شرکت برندینگ از بین تمام شرکت ها، کار دشواری است. به شما پیشنهاد می کنیم اگر موارد زیر توسط آن شرکت رعایت می شود؛ مطمئنا در زمینه برندسازی برای شما می تواند موفق عمل کند.


1- تجارت شما را بشناسد : اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که مخاطب هدف، نیاز بازار و بهترین روش های پاسخگویی به این نیازها را شناسایی کنید و بر اساس این بررسی ها با مخاطبان خود ارتباط برقرار نمایید.

2- به شیوه های مختلف فکر کنید : هر فردی در جامعه دارای اعتقادات و بتورهایی است که بر اساس این عوامل در زندگی به مسائل مختلف واکنش نشان می دهد و درک و برداشت متفاوتی از یک مسئله دارد. در مسیر برندینگ خود به این تفاوت ها به خوبی فکر کنید.

3- تعیین هدف تجارت : در این مرحله شما باید هدف کاری خود، باورهای کاری خود را معین کنید و سعی کنید بین این عوامل و برندینگ تجارت خود ارتباط درستی برقرار کنید.

4- ارتباط طولانی مدت با مشتری : اصطلاح مشتری وفادار را حتما شنیده اید. برای داشتن همچین شرایطی شما باید در مرحله اول اعتماد مشتری را جلب کنید و سعی کنید نیاز آن ها را به درستی در زمان درست پاسخ دهید.

5- با مشتزیان خود صحبت کنید : اگر شما با مشتری خود در ارتباط باشید می توانید از خواسته ها و انتقادات آن ها آگاه شده واز آنها در مسیر پیشبرد اعداف خود استفاده نمایید.

6- یک چیز را به یک شکل چند بار تکرار نکنید! برای ارسال پیام خود به مشتری از راه های گوناگون استفاده کنید چرا که این کار به داشتن یک هویت منسجم کمک شایانی می کند.

7- تقلید نکنید : سعی کنید برای شناساندن خود به مخاطب از شیوه هایی که کمپانی های بزرگ استفاده کرده اند، استفاده نکنید و مستقل بودن خود را به مخاطب نشان دهید. این موضوع می توانید تاثیر مثبتی در ذهن مردم داشته باشد.

8- خلاق و جسور باشید : کمپانی های بزرگ برای برندینگ خود از لایه های مختلفی استفاده می کنند که هر کدام می توانند در قوی بودن نام تجاری تاثیر زیادی داشته باشند. این موردی است که شما نیز باید به آن توجه داشته باشید و خلاقیت خود را با شیوه های جدید به افراد عرضه نمایید.


9- نام تجاری خود را بی ارزش نکنید : برخی از افراد فکر می کنند که می توانند با ارائه تخفیف ها بی حد و اندازه نشر مشتریان را به خود جلب کنند در حالی که راه منطقی این است که از همان بتدا قیمت های مناسب به مشتریان خود پیشنهاد دهید و به این ترتیب اعتبار برند خود را برای همیشه ثابت نگه دارید.

10- برند خود را روی محصولات خود قرار دهید : این کار باعث می شود مشتری در ارتباط با شما قرار گیرد. البته میزان انجام این کار در صورتی که بیش از اندازه باشد ممکن است که مشتری را خسته و کلافه کند بنابراین اجازه دهید مشتری خود به دنبال بعضی موارد برود.

بنابراین اگر برندینگ کمپانی خود را با استفاده از روش های دسرت انجام دهید می توانید اعتبار تجارت خود را بالا برده، محصولات خود را به راحتی به افراد معرفی کرده و یک ارتباط همیشگی با مشتریان برقرار کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn