امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا در کسب وکارتان موفق نیستید؟ چرا تمرکز کافی برای انجام کارهای تان ندارید؟ چرا بعد از مدتی انگیزه تان را از دست می دهید؟ چرا هیچوقت از یه حدی درآمدتان افزایش پیدا نمی کند؟ چرا رقبای شما بیشتر از شما درآمد دارند و شما همیشه درجا می زنید؟ چرا به رشد بالا در زندگی و کارتان نمی رسید؟ چرا همیشه نگران و ناامید هستید؟؟؟ آژانس تبلیغات اختصاصی با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب شما را در رسیدن به رشد آسانسوری کسب کارتان یاری خواهد رساند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ربات اینستاگرام کم‌هزینه‌ترین و بهترین راه برای افزایش فالوئرها در اینستاگرام است. اما این ربات دقیقاً چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ یکی از بهترین راه‌های جذب کردن فالوئرهای جدید برای یک پیج، تعامل با پیج‌های دیگر است. یعنی اینکه شما شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن آدم‌هایی بکنید که فکر می‌کنید به پیج شما علاقه‌مند هستند تا آنها هم به سراغ پیج شما بیایند. هیچ بعید نیست خود شما قبلاً این روش را امتحان کرده باشید و بازدهی بالای آن را دیده باشید، یا حتی کسانی برای افزایش فالوئر با همین تکنیک شما را فالو کرده‌ باشند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بازاریابی حسی یک متد است که به صورت یکپارچه و سیستمی، مشتریان بازار هدف را از طریق ارتباطات مرتبط با برند که به ارزش آفرینی منجر می شود به خود معطوف می نماید.اغلب ما فکر می‌کنیم تصمیمات ما برای خرید کالاها متأثر از منطق ما است، اما در حقیقت، در بسیاری از مواقع، این احساسات هستند که بر تصمیمات ما اثر می‌گذارند. شاید بتوان گفت میزان محبوبیت یک برند خاص، حاصلِ وقت و هزینه‌ای است که آن برند صرف تبلیغات خود کرده است تا بر احساسات مشتریان اثر بگذارد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ولاگ (Vlog) یا ویدئوبلاگ (Video Blog) یک بلاگ کوتاه برای وبلاگ است که از ویدئو به‌عنوان محتوای اولیه استفاده می‌شود. ولاگر (Vlogger) هم به کسی گفته می‌شود که ویدئوبلاگ می‌سازد.مفهوم ولاگ و ولاگر در دنیا خیلی جا افتاده‌تر از ایران است. افراد مشهور یوتیوب سال‌هاست که اتفاقات روزمرۀ خودشان را در قالب ویدئو ضبط و منتشر می‌کنند و در حوزۀ تولید محتوای جذاب با موضوعات مورد پسند در این کار خِبره شده‌اند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

هدف از هک سئو استفاده از هک رشد در سئو است. مفهوم هک سئو یعنی استفاده از روش های به صرفه برای رسیدن به نتایج بهتر در مدت زمان کوتاه تر است. به همین دلیل استفاده از هک سئو در سایت های تازه تاسیس که شانس کمتری در کسب رتبه خوب در گوگل دارند الزامی است.به طور کلی شناخت کامل سئو و تبدیل شدن به یک جادوگر سئو سال ها طول خواهد کشید.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال


تبلیغات ریتارگتینگ نوعی از تبلیغات می باشد که می توانیم  به صراحت بگوییم بسیاری از افراد از آن بی خبرند پس چگونه می توان ریتارگتینگ انجام دهیم و چه تکنیک هایی برای تبلیغات ریتارگتینگ وجود دارد در این مقاله ریتارگتینگ را توضیح داده و روش های آن را بیان کنیم.