V I D E O
MARKETING

E K H T E S A 3 0

تیزر تبلیغاتی

We Are Creative Advertising agency

تیزر معرفی وبسایت

تیزر معرفی وبسایت برای نمایش آدرس دقیق وبسایت شما به همراه منو های اصلی آن می باشد.شما میتوانید نحوه ورود به وبسایت خود، محتویات آن و دسترسی به منوهای اصلی را به صورت انیمیشن و در قالب تیزر در دسترس عموم قرار دهید.

موشن لوگو و آدرس مکان فعالیت

لوگو به صورت یک سمبل یا نشانه معرف خدمات، اهداف و اطلاعاتی از برند شما می باشد.در این گونه موشن، لوگوی شما به صورت سه بعدی نمایش داده می شود.کابرد این گونه موشن ها به صورت جداگانه برای معرفی لوگوی شما در دنیای کسب و کار و یا به صورت نمایش آن در ابتدا و انتهای ویدئوهای تبلیغاتی می باشد.
در موشن آدرس مکان فعالیت مکان دقیق شرکت یا محل کار شما نمایش داده میشود.این گونه ها موشن ها به صورت تصویری است و لوکیشن و اطلاعات مکانی شما را به صورت دقیق در اختیار مخاطبان قرار میدهد.موشن ها آدرس مکان فعالیت در قالب انیمیشن برای نمایش هرچه دقیق تر مکان فعالیت شما کاربرد دارد.

تیزر اینفوگرافیک

تیزرهای اینفوگرافیک تیزرهایی است که فعالیت آماری شرکت را به صورت انیمشن نشان میدهد.با این گونه تیزر ها میتوانید آمار، اطلاعات و داده ها را به صورت انیمیشن و به گونه ای ساده و قابل فهم  برای مخاطبان نمایش دهید. چرا که اطلاع رسانی و انتقال پیام از طریق عکس و تصویر تاثیر بیشتری بر روی آنها دارد.

تیزر همایش،سمینار و گردهمائی ها

این گونه تیزر ها به صورت ویدیویی برای بیان اطلاعاتی از سمینار، همایش و یا گرد همایی های شما به دو صورت، آماده و تولید می شود. ابتدا تیزر معرفی همایش یا سمینار شماست که در آن اطلاعاتی از قبیل موضوع، زمان و مکان برگزاری در دسترس مشتریان قبل از برگزاری آن قرار میگیرد.
دومین مدل از این گونه تیزر ها، تیزرهای داخل سمینار است که درمورد محتوای سمینار، معرفی اساتید، سخنرانان و دیگر عوامل و رویداد های سمینار در روز برگزاری ارائه میشود.

نمونه پروژه های تیزرهای تبلیغاتی


تیزر تبلیغات دکتر فهیمه بیاتی
تیزر تبلیغاتی کافه لوفا
تیزر تبلیغاتی فینگرفود رزالین
تیزر صنعتی واردات صادرات سنگ زجاجی
تیزر تبلیغات افتتاحیه تشک برن
تیزر تبلیغاتی کافه هرمس
تیزر تبلیغاتی سالادبار کاهوویچ

مشـــاوره رایــگان از متخصصین

031-36640690